Hur du hänger med i utvecklingen…
Den 28/8 delar Ola Österberg med sig av konkreta exempel som visar hur du kan använda AI redan idag för att skapa smartare hemsidor, effektivare marknadsföring och helt nya möjligheter för ditt företag.
För 30 år sedan började Ola sin digitala resa i skolans datorsal.
Det som då var nyfikenhet blev starten på ett entreprenörskap som lett till flera framgångsrika bolag, applikationer och över 1000 byggda hemsidor.
I föreläsningen berättar Ola om resan med Webbo, hur webbyråns roll och våra hemsidor har förändrats genom åren, och varför vi nu står inför kanske det största teknikskiftet hittills.
Ta del av föreläsningen och få nycklarna för hur du kan hänga med i teknikskiftet och marknadsföringen.
📅 Datum: 28 augusti
🕘 Tid: kl. 8.00 (frukost mellan kl. 7.00 – 7.50)
📍 Plats: Elite Grand Hotel Gävle
✅ Boka din plats senast: 25 augusti
Kostnad:
295 kr är priset för frukost och föreläsningen. Kan betalas på plats via SWISH, dock måste platsen förbokas.
Kostnadsfritt för dig som är medlem i MIX.
Säkra din plats redan nu!